ویژه های خبری

عباس موسوی با اشاره به مشکل کمبود نیرو در بیمارستان‌های مازندران، گفت: درخواست افزایش نیرو داده‌ایم و در شرایط پذیرش اگر مجوز دائم داشته باشیم نیروهای بیشتری جذب می شوند.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ تیر ماه بود  که در مازندران و آمل وضعیت قرمز اعلام شد، عدم مدیریت درست بحران و توجه نکردن مردم به فاصله های اجتماعی، منجر شد تا به مشکلی فرا بحرانی تبدیل شود.

برگزاری مراسمات و شلوغی بازار همانا و افزایش صعودی بیماران همان، کمبود امکانات نیز مزید بر علت تا شاهد فوت فاجعه باری از همشهریانمان در هفته گذشته باشیم که در تاریخ خود بی سابقه بود، شمار فوتی ها که در آمل تا 20 عدد هم شنیده می شود، اما همانطور که شواهد عینی  از قطع اکسیژن و نبود دستگاه اکسیژن ساز می نالیدند، مسئولین تمام این موارد را انگار کردند، اما در عمل مجبور به نصب سه دستگاه اکسیژن ساز در سه بیمارستان این شهرستان شدند که خود دلیلی بر نبود این دستگاه بود.

درخواست افزایش نیرو داده‌ایم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در دوره قبل در پیک 314 بیمار بستری بودند به همین خاطر به سمت ترخیص کل بیماران الکتیو پرداختیم و با وجود افزایش بیماران سعی به افزایش ظرفیت پرداختیم.

سید عباس موسوی با اشاره به مشکل کمبود نیرو در بیمارستان ها، عنوان کرد: درخواست افزایش نیرو کردیم، اما واقعیت این است که از ظرفیت مجوز نتوانستیم استفاده کنیم، شرایط پذیرش اگر مجوز دائم داشته باشیم نیروهای بیشتری جذب می شوند، 12 تخت ای سی یو اضافه شد که اگر نیرو داشته باشیم به کار می‌گیریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد:با این افزایش بیماران از دو هفته قبل بیمارستان های ارجاعی بیماران بیمارستان های را متوقف کردیم، شهرهای نور، فریدونکنار و محموداباد بیماران خود را پذیرش دادند و حتی رزرو ایجاد کردیم که اگر سرریز کردیم،  بیمارستان فاطمه زهرا ساری ccu پذیرش بحث آی سی یو بیمارستان ولایت ساری تخت ویژه راپوشش دهیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی