ویژه های خبری

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از رفع تصرف حدود ۱۶۰۰ متر از اراضی دولتی واقع در شهرستان فریدونکنار خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران علی قاسمی معاون املاک و حقوقی اداره کل ضمن اعلام این خبر افزود : تصرف غیر مجاز به صورت ساخت بنا و دیوار کشی انجام شده بود که با پیگیری حقوقی موضوع ، به صدور حکم رفع تصرف و خلع ید از متصرف گردید و حکم صادره با پیگیری کارشناسان حقوقی و اداره راه و شهرسازی فریدونکنار و توسط فرمانده و پرسنل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان ، رفع تصرف و به بیت المال اعاده شد که ارزش تقریبی آن حدود ۹۰ میلیارد ریال برآورد می گردد .
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران افزود : بر اساس قانون هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز ، دخل و تصرف ، تعرض و تجاوز بر اراضی دولتی جرم است و ماموران یگان حفاظت این اداره کل در صورت مشاهده چنین مواردی اقدام قانونی لازم معمول می نمایند .
قاسمی یادآور شد یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به صورت ۲۴ ساعته گشت زنی داشته و از اراضی دولتی محافظت و با افراد فرصت طلب و زیاده خواه برخورد قانونی خواهند کرد .
وی در پایان از هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تجاوز به حریم راه و اراضی دولتی و ساخت و ساز غیرقانونی مراتب را به شماره تلفن ۳۳۳۷۵۱۹۱-۰۱۱ اطلاع دهند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی