ویژه های خبری

بیش از ۲۸هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال۹۹ در مازندران رقابت می‌کنند.

به گزارش کناریها به نقل از صداوسیما آزمون کارشناسی ارشد سال۹۹ دانشگاه‌ها در نوبت صبح روز‌های پنجشنبه ۱۶مرداد، جمعه ۱۷ مرداد و شنبه ۱۸مرداد ماه سال۱۳۹۹ همزمان با سراسر کشور با شرکت ۲۸هزار و ۴۸۰داوطلب در شهر‌های ساری، بابل، بابلسر و چالوس برگزار خواهد شد.
کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از امروز دوشنبه ۱۳مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
داوطلبان متقاضی هر یک از کدرشته‌های امتحانی لازم است به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند.

حوزه امتحانی ساری با ۹هزار و ۴۸شرکت کننده
مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در حوزه امتحانی ساری گفت: ۹هزار و ۴۸شرکت کننده آقا و خانم در ۱۱حوزه امتحانی شهرستان ساری با هم رقابت می‌کنند.
طحانی افزود: آزمون در سه نوبت صبح روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه این هفته در حوزه‌های تعیین شده برگزار می‌شود و داوطلبان با رعایت موازین بهداشتی تعیین شده به قابت می‌پردازند.
به گفته وی باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد از فردا سه شنبه آغا بکار می‌کنند.

حوزه بابلسر با ۷هزار و ۲۷۸شرکت کننده 
مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در حوزه بابلسر گفت: ۷هزار و ۲۷۸شرکت کننده این آزمون در شهرستان بابلسر با هم رقابت می‌کنند.
فاطمی افزود: شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد در حوزه بابلسر همگی خانم هستند که با رعایت فاصله دو متری، ضدعفونی محل برگزاری آزمون و با ماسک در سر جلسه آزمون حاضر خواهند شد.

حوزه بابل با ۷هزار و ۸۱شرکت کننده
مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در حوزه بابل گفت: ۷هزار و ۸۱داوطلب این آزمون در شهرستان بابل به مدت سه روز با هم رقابت می‌کنند.
مجیدی افزود: این تعداد شرکت کننده که همگی آقا هستند در حوزه‌های امتحانی دانشگاه نوشیروانی بابل و دانشگاه علوم و فنون مازندران با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با هم رقابت می‌کنند.

حوزه چالوس با ۵هزار و ۷۳شرکت کننده
مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در حوزه چالوس گفت: ۵هزار و ۷۳شرکت کننده ازمون کارشناسی ارشد در شش حوزه امتحانی چالوس در مدت سه روز با هم رقابت می‌کنند.
اسحاقی تصریح کرد: در این حوزه ۲۶۳۶نفر خانم و ۲۴۳۷نفر آقا در حوزه‌های تعیین شده با ضوابط اعلام شده بهداشتی به رقابت می‌پردازند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی