ویژه های خبری

شهردار فریدونکنار از تصویب بودجه ۳۳ میلیارد تومانی برای شهرداری فریدونکنار خبر داد و گفت: پروژه پارکینگ طبقاتی تا پایان امسال به اتمام نخواهد رسید.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ محمدعلی آزادی از تصویب بودجه شهرداری فریدونکنار توسط شورای اسلامی این شهر برای سال ۹۹ خبر داد و اظهار کرد: با پیشنهاد شهرداری فریدونکنار و موافقت شورای اسلامی شهر مبلغ ۳۳ میلیارد تومان بودجه برای سال ۹۹ مصوب شده است.
 

وی با اشاره به اینکه ۱۴ میلیارد تومان از این بودجه برای بخش عمرانی درنظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: از این میزان حدود هشت میلیارد تومان برای انجام عملیات عمرانی پروژه‌های جدید مانند میدان محدوده غربی فریدونکنار، انجام ۲۰۰ متر تندرو و کندرو، ادامه پروژه بلوار خیابان بهشتی، ادامه پروژه دیواره حفاظتی‌های کچب‌رود و پشت گلزار شهدا، اگوگذاری خیابان ولیعصر(عج) و پیاده‌رو سازی اختصاص پیدا می‌کند.

شهردار فریدونکنار تصریح کرد: حدود ۶ میلیارد تومان از این بودجه نیز مربوط به تسویه بدهی‌های سنوات قبل است.

آزادی با بیان اینکه مبلغ ۱۹ میلیارد تومان هم از بودجه تصویبی به بخش جاری اختصاص دارد گفت: بخش جاری دارای قسمت‌های مختلفی اعم از خدمات شهری، موتوری، حقوق کارکنان، تاسیسات، خرید لوازم خدمات شهری و آتشنشانی و بخشی از فضای سبز را شامل می‌شود.

وی درخصوص وضعیت پروژه پارکینگ طبقاتی یادآور شد: بخشی از بودجه عمرانی سال جاری به پروژه پارکینگ طبقاتی اختصاص دارد اما این طرح تا پایان امسال به اتمام نخواهد رسید.

شهردار فریدونکنار با اشاره به درآمد این شهرداری در سال گذشته یادآور شد: شهرداری فریدونکنار در سال ۹۸ مبلغی بیش از ۳۰ میلیارد تومان درآمد داشته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی