ویژه های خبری

محمدعلی آزادی کناری در نشست با پاکبانان گفت: یک خال موی شما عزیزان را با آدم‌های منفعت‌طلب، دنیاطلب و مدعی عوض نخواهم کرد

به گزارش کناریها، صبح سه‌شنبه پرسنل واحدهای خدمات شهری و فضای سبز شهرداری از محمدعلی آزادی کناری تقدیر و تشکر کردند

پیگیری‌های شهردار فریدونکنار در احقاق حقوق پرسنل این واحد‌ها،که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور داشتند؛ موجب شد, تا پرسنل زحمتکش واحدهای مذکور از دیده شدن فعالیت های شان ، از محمدعلی آزادی شهردار فریدونکنار تقدیر نمایند.

محمدعلی آزادی کناری شهردار فریدونکنار با اشاره به اینکه یک خال موی شما عزیزان را با آدم‌های منفعت‌طلب ، دنیاطلب و مدعی عوض نخواهم کرد، گفت: شرافت شما بالاتر از آن است که از طرف ما وصف شود. برخی از قوانین مانع از خدمات دهی شهردار به شما زحمتکشان میگردد اما دغدغه‌ی اصلی من برای شما احقاق حقوق شما است، چه از نظر قانون و چه از نظر شرع به فعالیت شما در روزهای سخت مبارزه با کرونا و همچنین عید ۹۹ نگاه شود شما لایق نگاه ویژه شهرداری هستید، چون در این ایام شما باخطرات و تهدیداتی جدی بصورت مستقیم روبرو بودید.

این مسئول در این دیدار بیان کرد: بنده از ابتدای ورودم به شهرداری بیان کردم که نوکر مردم شهر خودم هستم و شانی برای خود نسبت به شهروندان و پرسنل زحمتکش شهرداری قائل نیستم. شما عزیزان مسئول آماده سازی محیط شهر، ایجاد هوای پاک و تزئین شهر برای شهروندان هستید و ما قدردان زحمات شما هستیم.

وی در ادامه در مقابل تقدیر پرسنل واحدهای خدمات شهری و فضای سبز گفت : با پیشنهاد و پیگیری ما و همکاری شورای شهر مبلغی از بودجه‌ی پروژه‌ی پارکینگ طبقاتی برای قدردانی از زحمات شما در روزهای سخت مبارزه با کرونا و عید ۹۹ اختصاص داده شد که این امر، به پاس زحمات شما عزیزان صورت گرفته است.

شهردار فریدون‌کنار در پایان گفت: مبلغ برداشت شده از بودجه پارکینگ طبقاتی بصورت قرض بوده و در آینده به حساب آن عودت داده خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی