ویژه های خبری

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با تاکید بر افزایش اختیارات مسؤولان روستاها و شهرها گفت: باید دهیار، شورا، امام جماعت و بسیج اختیارات داشته باشند که در صورت ورود مسافران به روستا، راه ورودی را مسدود کنند اگر این امر صورت نگیرد مشکلات رفع نخواهد شد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس، بعد از ظهر امروز نشستی با حضور دکتر ناصحی نماینده وزیر بهداشت در مازندران، دکتر گویا مدیرکل بیماری‌های  واگیردار، دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر باقرزاده نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، حسن‌زاده فرماندار بابلسر و دیگر مسؤولان بابلسر جهت بررسی وضعیت درمانی بابلسر برگزار شد.

‌علی‌اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار و نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس در این نشست اظهار کرد: با توجه به اوج‌گیری مجدد کرونا در منطقه، نیازهایی دیده شد که با مسؤولان نشست گذاشتیم تا علاوه بر بررسی وضعیت درمانی بابلسر و فریدونکنار، بازدید میدانی هم از کمبودهای امکانات بیمارستان‌های شفا بابلسر و امام خمینی(ره) فریدونکنار داشته باشند.

*ضرورت برطرف کردن نیازهای درمانی برای مقابله با کرونا

وی با بیان اینکه در مراکز درمانی نیازمند دستگاه‌های سی‌تی اسکن ، اکسیژن‌ساز ، سونوگرافی و ... داروهای مورد نیاز کرونا و لوازم حفاظتی و بهداشت پرستاران و کادر درمان هستیم، افزود: امیدواریم در کوتاه‌مدت بتوانیم نیازهای درمانی مقابله با کرونا را برطرف کنیم.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس اضافه کرد: در دراز مدت هم پیگیر مسائل کلان بهداشت و درمان شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار هستیم که بتوانیم خبرهای خوشی برای مردم داشته باشیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با تاکید بر افزایش اختیارات مسؤولان روستاها و شهرها، تصریح کرد: باید دهیار ، شورا ، امام جماعت و بسیج  اختیارات داشته باشند که در صورت ورود مسافران به روستا ، راه ورودی را مسدود کنند اگر این امر صورت نگیرد مشکلات رفع نخواهد شد.

باقرزاده ادامه داد: از هر اقدامی در جهت سلامتی مردم برداشته شود حمایت می‌کنیم و حامی مسؤولان هستیم؛ چراکه  سلامت مردم برای ما اولویت دارد، اما باید دقت شود که کسب و کار مردم آسیب نخورد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اصناف فعالیت کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی