ویژه های خبری

در هر روستایی که دهیاران در کنار نیروهای بسیجی و بهورزان و اهالی روستاها بخوبی عمل کردند، در آن روستا درصد کمی مبتلا ویا کنترل خوبی بر میزان انتشار ویروس کرونا صورت گرفت.

به گزارش کناریها محمدعلی رحمان‌زاده بخشدار دهفری در خصوص عملکرد دهیاری های بخش دهفری در جهت مقابله با ویروس کرونا گفت : عملیات ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی هر ۹ روستای بخش دهفری بصورت زمانبندی شده در طول هفته با همکاری دهیاری هاو پایگاه های بسیج اجرا می گردد. همچنین در طی این مدت به تعداد خانوارهای روستایی محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح و نیز ماسک هایی که با استفاده از توان داخلی روستاها و توسط بانوان بسیجی تولید گردیده بود در اختیار اهالی محترم بخش دهفری قرار گرفت.

ایشان در ادامه اظهار داشتند: دهیاران در روستاها در خط مقدم مقابله با کرونا هستند و تقویت و استمرار این راه بستگی به حمایت های مردمی و کمک های دولت دارد.

بخشدار دهفری بیان داشت: عملکرد بهورزان در خانه‌های بهداشت روستایی نیز تاثیر بسزایی در افزایش سطح آگاهی عمومی و کاهش مبتلایان به ویروس کرونا داشته است.

وی گفت : یکی از مراکز ۱۶ ساعته که توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران به امر خدمات رسانی به بیماران کرونایی انتخاب گردید، مرکز جامع سلامت روستای شیر محله است که امیدوارم با عنایت به توان کادر پزشکی و درمانی آن بتواند منشاء خدمات خوبی در این خصوص باشد.

بخشدار دهفری گفت : با عنایت به تخصیص هفت هزار لیتر آب ژاول به دهیاری‌های سطح استان بصورت کلی و روزانه تاکنون با هماهنگی های بعمل آمده با استانداری به میزان ۶ هزار لیتر آب ژاول تهیه و دراختیار دهیاری های سطح بخش قرار گرفته است که پایان هفته جاری این میزان به ده هزار لیتر خواهد رسید.

رحمان‌زاده در پایان ضمن قدردانی از زحتمکشان در عرصه مبارزه با ویروس کرونا ، از همه ی خیرین بخش دهفری تقاضا کرد برای استمرار این مبارزه تا شکست نهایی این ویروس منحوس در کنار دهیاران روستاها کمک و مساعدت برادرانه ی خویش را به دهیاری ها مبذول نمایند.

گزارش: مرتضی علیزاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی