ویژه های خبری

باقرزاده از افتتاح مدرسه ی درحال مقاوم سازی شهید مصطفی خمینی فریدونکنار تا مهر امسال و همچنین افتتاح هنرستان فنی خیرساز مرحوم نصیری تا پایان بهمن سال جاری خبر داده و این خبر خوب را به عنوان عیدی به مردم شهرستان فریدونکنار تقدیم کرد.

به گزارش کناریها صبح امروزنشست مشترکی به درخواست نماینده منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی  و با حضورمعاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش،مدیرکل آموزش و پرورش مازندران،مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مازندران و مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با موضوع ساماندهی ساختمانهای در حال احداث آموزش و پرورش فریدونکنار در دانشگاه فرهنگیان بابلسر برگزار شد.

علی اصغر باقرزاده در این نشست با اشاره به کمبود فضای آموزشی در فریدونکنار اظهار داشت:ایجاد فضاهای آموزشی جدید در سطح این شهرستان باید در اولویت کار دست اندرکاران قرار گیرد.

وی تأکید کرد:پروژه های آموزشی نیمه تمام شهرستان فریدونکنار باید تا قبل از اتمام سال جاری به بهره برداری رسیده و به ناوگان آموزشی آموزش و پرورش فریدونکنار افزوده شود.

نماینده منتخب بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تسریع در روند نوسازی مدارس فریدونکنار ، اذعان داشت:وضعیت فضاهای آموزشی فریدونکنار رضایت بخش نیست و ساختمان های فرسوده باید  در اسرع وقت نوسازی و مقاوم سازی شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:هرچه در آموزش و پرورش هزینه کنیم،سرمایه گذاری و سود برای آینده است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش نیز در این نشست از تلاش و برنامه ریزی این وزارتخانه برای ارتقای کمی و کیفی مدارس سطح کشور خبر داده وگفت:نهضت مدرسه سازی با کمک خیرین محترم مدرسه ساز کشور،جدی تر از گذشته پیگیری می شود.

قاسم احمدی لاشکی اظهار کرد:توسعه ی تعلیم و تربیت و عدالت آموزشی در رأس فعالیتهای وزارت آموزش و پرورش می باشد و برای تحقق آن تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست.

در ابتدای این نشست سیدعظیم اسماعیل زاده گزارشی از پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش فریدونکنار ارائه کرده و گفت:دو مدرسه درحال ساخت در فریدونکنار برای افتتاح به موقع نیازمند حمایت مسئولین امرو تآمین اعتبارات لازم است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به هزینه های بالای تعلیم و تربیت درکشور و نیاز به جهش اقتصادی در آموزش و پرورش تصریح کرد:برای تبدیل اماکن و زمینهای بلااستفاده ی آموزش و پرورش فریدونکنار به فضاهای تجاری و تبدیل به احسن کردن آن،پتانسیلهای بسیار خوبی در فریدونکنار وجود دارد .

وی در همین رابطه افزود:تا مرحله ی جذب سرمایه گذار هم پیش رفتیم اما موانع اداری زیادی وجود دارد که نگاه ویژه ی مسئولین و قانونگزاران را در جهت رفع موانع می طلبد.

شایان ذکر است دکتر باقرزاده در پایان این نشست ، با گرفتن قول مساعد برای تأمین اعتبارات باقیمانده از مسئولین حاضر در جلسه،ازافتتاح مدرسه ی درحال مقاوم سازی شهید مصطفی خمینی فریدونکنار تا مهر امسال و همچنین افتتاح هنرستان فنی خیرساز مرحوم نصیری تا پایان بهمن سال جاری خبر داده و این خبر خوب را به عنوان عیدی به مردم شهرستان فریدونکنار تقدیم کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی