ویژه های خبری

فرماندار فریدونکنار از کمک بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی خیرین شهرستان به ستاد مردمی مبارزه با کووید ۱۹ خبر داد.

به گزارش کناریها محمدمهدی نصیری‌کناری اظهار داشت: با شروع کرونا در همان روزهای اول ستاد حامیان مردمی را تشکیل دادیم و از تجربیات گذشته در کمک‌رسانی به حوادث طبیعی در دیگر استان‌ها استفاده کردیم.

وی بیان کرد: بخشی از وظایف گندزدایی و ضدعفونی کردن در شهر را برعهده شهرداری گماردیم و در روستاها قرارگاه پدافند زیستی را مرکب از دهیار، رئیس شورا، امام جماعت، فرمانده پایگاه بسیج و بهورز جهت خدمت‌رسانی تشکیل دادیم.

نصیری کناری با اشاره به رویکرد ستاد در تهیه وسایل مورد نیاز کادر پزشکی و بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار، گفت: بعضی از شرکت‌هایی که مدت‌ها فعالیتشان معلق بوده را فعال کردیم و آنها توانستند با تولید شوینده بخشی از نیازمندی‌های بیمارستان و کادر پزشکی فریدونکنار را تأمین کنند.

وی رقم کمک خیرین به ستاد حامیان مردمی را با احتساب اقلام و تجهیزات بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فریدونکنار پذیرای بیمارانی از شهرستان‌های مجاور مانند بابلسر، محمودآباد و جویبار است.

نصیری کناری یادآور شد: از مجموع ۲۷۸ بستری در بیمارستانفریدونکنار ،۱۷۸ نفر بهبود یافته و ترخیص شدند./مهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی