ویژه های خبری

نصیری: ضعف اینترنت در برخی از نقاط شهرستان فریدون‌کنار مشکلاتی را ایجاد کرده است.

به گزارش کناریها، فرماندار فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: این نظام ریشه در خون دارد و کسانی که خلعت خدمت به مردم را به تن کردند باید شرط خادمی را ادا کنند و باید خائف باشیم که خیانت نکنیم به خونهایی که برای این میهن نثار شد.

نصیری‌کناری افزود: آرزوی شفا میکنیم برای کسانی که دم از آزادی بیان میزنند و خودشان خیانت میکنند به این موضوع و کسانی که کرامت پیامبر را که مظهر صلح و دوستی و کرامت بود را با کاریکاتور زیر سوال میبرند.

این مسئول ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و هفته آتش نشانی بیان کرد: برای همه ی آتش‌نشانان در این روز آرزوی توفیق داریم و روز نیروی انتظامی را هم گرامی میداریم. نیروی انتطامی امنیت این کشور را تضمین میکند.

وی در ادامه افرود: از دادستان، سپاه و نیروی انتظامی از کشفیات اخیر تشکر‌ میکنیم و علی رغم همه ی تهدیدات با کسانی که با جان و ناموس مردم بازی میکنند مبارزه میکنند.

نصیری اضافه کرد: از کادر درمان، خبرنگاران، گروه‌های جهادی، هییتی که در ایام کرونا بودند تقدیر و تشکر میکنیم.

فرماندار فریدون‌کنار گفت: در ایام‌ محرم بهترین اتفاق افتاد در شهرستان و امت امام حسین مراسمی در شان امام حسین برگزار کردند.

این مسئول بیان کرد: تاکید کردیم به بخشداران که کارهای زراعت چوب را پیگیری کنند زیرا فضاهای خوبی برای این کار در شهرستان است.

وی ضمن انتقاد از برخی ادارات گفت: برخی از ادارات پارسال در تخصیص بودجه ها کاهلی کردند و امیدواریم امسال با نشاط بیشتری پیگیر این موضوع باشند.

نصیری گفت: در سفر نوبخت به فریدون‌کنار چندین طرح خوب از جمله تکمیل پل کمربندی، تعریض محور فربدون‌کنار آمل و سد لاستیکی پیگیری شد.

فرماندار فریدون‌کنار افزود: ما برای کرونا بحث‌های مواسات را داشتیم و برای مدارس هم این بحث باید ادامه داده شود‌ و متاسفانه عده‌ای از دانش آموزان که نبوغ خوبی دارند بدلیل نداشتن تبلت نمیتوانند از نبوغشان استفاده کنند.

وی همچنین کسب رتبه ۳۰ آقای تمسک تبار را هم تبریک‌ گفت اضافه کرد: امیدواریم این روند ادامه دار باشد.

این مسئول در ادامه گفت: متاسفانه در وضعیت خوبی نیستیم، در دفاع مقدس با دشمن مشخصی میجنگیدیم ولی الان نه دشمنی است، نه تیری است اما همه ی ما در جنگ اقتصادی هستیم. در جنگ افتصادی دشمن را نمیبینیم اما در معرض شدید ترین حملات هستیم. سخن گفتن از اداره مملکت سخت است و با بی‌سابقه ترین درآمد کشور مواجه هستیم و در این شرایط دو سه پیروزی بزرگ نصیب ایران شده است و در مجامع بین الملل آمریکا ضریه سختی خورده است و صبوری مردم ایران و حضرت آقا دارد کار را یش‌میبرد و از همه میخواهم رضایتمندی مردم را بالا ببرند‌.

وی همچنین گفت: ضعف اینترنت ما خیلی مشهود است و به معاونین گفتم پیگیری ویژه‌ای کنند تا مدارس به مشکل نخورند. معلمان ما دارند سختی میکشند و تلاش زیادی میکنند تا خیانتی به استعداد ها نشود.

تنظیم: قربانعلی خبازکناری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی