ویژه های خبری

فرمانده انتظامی فریدونکنار از درگیری منجر به فوت یک جوان فریدونکناری بر سر اختلاف مالی خبر داد و گفت: هیچ آلتی در قتل وجود نداشت.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ سرهنگ حسن هاشم‌پور از وقوع یک حادثه منجر به فوت در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: عصر روز گذشته (جمعه) دو جوان که دارای ۲۴ سال سن بودند به دلیل اختلاف قبلی که بر سر مسائل مالی بوده باهم درگیر شده که در همین حین یکی از آن‌ها دیگری را هُل داده که متاسفانه فرد دیگر به زمین افتاده و به علت برخورد سر با دیوارچه بلوکی کنار خیابان جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.
 وی با تکذیب خبرهایی که در کانال‌های مجازی منتشر شده است، خاطرنشان کرد: موضوعاتی مانند قتل با چاقو یا ضربه با آجر که پس از این حادثه در کانال‌های مجازی منتشر شده صحت ندارد و بر اساس اظهاراتی که شاهد ماجرا مطرح کرده در اثر برخورد با دیوارچه کنار خیابان مقتول به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی فریدونکنار تصریح کرد: یکی دیگر از شایعاتی که مطرح شده بود حضور طرفین دعوا و آغاز درگیری در منزل اقوام آن‌ها بوده که این موضوع هم صحت نداشته بلکه قاتل از شهروندان فریدونکناری و مقتول از اهالی روستای سوته این شهرستان بوده و هیچ نسبتی باهم نداشتند.

هاشم‌پور با بیان اینکه حادثه در خیابان پاسداران دو فریدونکنار رخ داده است، گفت: نوع اتفاق، درگیری منجر به فوت بوده که قاتل دستگیر و برای بررسی پرونده در بازداشت به سر می‌برد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی