ویژه های خبری

نصیری‌کناری، فرماندار فریدون‌کنار سرهنگ محمد برمر را بعنوان جانشین قرارگاه پدافند زیستی شهرستان منصوب کرد

به گزارش کناریها محمدمهدینصیری فرماندار فریدونکنار صبح امروز در نشست قرارگاه پدافند زیستی شهرستان سرهنگ محمد برمر فرمانده سپاه شهرستان فریدونکنار را مطابق ساختار استانی و اجرایی قرارگاه پدافند زیستی به عنوان جانشین این قرارگاه معارفه کرد.

نصیری در پایان از تمام دستگاه ها و نهادهای مرتبط، وحدت رویه در ارائه خدمات در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا را خواستار شد.

سرهنگ برمر فرمانده سپاه و جانشین قرارگاه پدافند زیستی شهرستان فریدونکنار سازماندهی و تجمیع ظرفیت‌های شهرستان اعم از پایگاه های مقاومت بسیج، هیات‌های مذهبی، مجامع خیرین نیکوکار، سازمان های مردم نهاد و مجموعه های مردمی خودجوش شهرستان در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا را یک اولویت ضروری دانست و اظهارکرد: با حفظ هویت هر یک از تشکل های میدانی و روحیه بسیجی و همکاری همه گروه های جهادی خدمات رسان در جبهه سلامت ان شا الله مشمول الطاف الهی در شکست ویروس منحوس و تحمیلی کرونا خواهیم شد.

لازم به ذکر است فرماندار شهرستان در ساختار اجرایی قرارگاه پدافند زیستی به عنوان رئیس و فرمانده سپاه به عنوان جانشین قرارگاه و فرمانده صحنه عملیات در بحران زیستی شهرستان ایفای نقش می‌کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی