ویژه های خبری

محمدحسین بابایی از توزیع 101 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان مازندرانی خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ سردار محمدحسین بابایی شنبه شب در بازدید از دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در فریدونکنار اظهار کرد: ایثار و همدلی که پس از شیوع بیماری کرونا در بین مردم ایران به‌وجود آمد بسیار زیبا بود و این جلوه‌ها کمتر در کره زمین دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روح همدردی و مواسات موجب شده کمک‌های مومنانه را در تمامی روستاها و شهرها شاهد باشیم، خاطرنشان کرد: همه کسانی که انگیزه خدمت داشتند در پی یک اشاره مقام معظم رهبری پای کار آمدند و این حماسه را رقم زدند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان زیبایی‌های رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، تصریح کرد: در برخی از مناطق مشاهده شده افرادی که خودشان محتاج کمک‌رسانی هستند اما با عشق و علاقه در این امر خیر سهیم می‌شوند.

بابایی یادآور شد: همبستگی اجتماعی، تعصب ملی و تبلور معنوی مردم ایران اسلامی موجب تلاش همه جانبه برای برگزاری رزمایش کمک مومنانه شده است.

وی افزود: به لطف الهی استان مازندران که دیار علویان است پس از استان تهران در زمینه جمع‌آوری کمک های مردمی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران ادامه داد: تاکنون در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه 101 هزار بسته معیشتی به همراه خدمات دیگر در مازندران تهیه و توزیع شده است؛ درحالی که رزمایش کمک مومنانه در بسیاری از استان‌ها فقط طی دو مرحله انجام می‌شود اما در مازندران این رزمایش سه مرحله‌ای بوده و در روز عید فطر بسته‌های معیشتی بین نیازمندان جامعه هدف توزیع می‌شود.

بابایی گفت: این کمک‌ها موجب دور شدن بلایا، نزدیک شدن دل‌ها و نشان دادن اهمیت جریان ارزشی انقلابی مومنانه می‌شود.

وی اظهار کرد: کار مردم شریف مازندران به ویژه فریدونکناری‌ها در رزمایش کمک مومنانه بسیار زیبا بود و در واقع باید گفت که گُل کاشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی