ویژه های خبری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از تهیه و توزیع ۷۰۰ سبد معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه این شهرستان خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ محمد برمر از توزیع مرحله سوم کمک‌های معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: درزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه فریدونکنار مجموعه خوبی از پایگاه‌های بسیج، هیات‌های مذهبی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، مجامع خیرین و گروه‌های مردمی ستاد حامیان تشکیل شد تا اقدامات بسیار مطلوبی را شاهد باشیم.
 وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در جبهه سلامت مقابله با شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در فریدونکنار بیش از ۱۵ نوع خدمت مردم این شهرستان انجام داده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: تولید ماسک، محلول، گان، دستکش، تهیه سبدهای معیشتی، غربالگری جمعیت و فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله اقدامات صورت گرفته در جبهه سلامت بوده که در فریدونکنار انجام شده است.

برمر با اشاره به اینکه تاکنون ۶ هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در فریدونکنار تهیه و تحویل نیازمندان شد، گفت: پایگاه‌های بسیج، گروه مردمی حامیان، شهرداری و شورای شهر، سپاه، نمایندگی آستان قدس رضوی، کمیته امداد، بهزیستی و تشکل‌های خیرین در چندین مرحله مختلف توانستند این بسته‌های معیشتی را تهیه و به نیازمندان تحویل دهند.

وی یادآور شد: در مرحله پایانی طرح رزمایش کمک مومنانه بیش از ۷۰۰ سبد معیشتی توسط مجمع خیرین بسیج، بسیج اصناف، بسیج ادارات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان مازندران تهیه و تحویل نیازمندان شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی