ویژه های خبری

رتبه های نخست خبرنگاران فریدونکناری

به گزارش کناریها به نقل از دیار بصیر دو خبرنگار فریدونکناری سیده عطیه حسینی از پایگاه خبری دیار بصیر و مهدی نصیری از پایگاه خبری کناریها در جشنواره رسانه ای خزر، رتبه نخست را به دست آوردند. شجاعت، حرفه‌ای بودن و تلاش بی‌وقفه خبرنگاران هرگز بر کسی پوشیدیده نیست، آن هم در شهر کوچکی چون فریدونکنار که تنها ۶ عضو خانه مطبوعات دارد و جای مباهات و خرسندی است که دو نفر از این ۶ نفر به عنوان برگزیده کشوری در جشنواره خزر رتبه نخست را به خود اختصاص می‌دهند.

اگرچه این رتبه تنها یک عنوان است، اما داوری آثار توسط مرکز مطالعات رسانه و اذعان داوران به کیفیت بالای آثار ارسالی نشان دهنده استعداد، تخصص و تعهد این افراد به حرفه خبرنگاری است. این دستاورد بزرگ، نه تنها نمایانگر تلاش شخصی این عزیزان است، بلکه نماینده تلاش و تعهد همکارن عزیزشان و تیم کناریها و دیار بصیر است.

اینکه امروز نام کناریها و دیار بصیر بعنوان برند رسانه فریدونکنار و تنها رسانه‌های دارای مجوز در فریدونکنار در جمع خبرگان رسانه و مسئولین ارشد کشوری و استانی تکرار می‌شود فرصتی بی بدیل برای استفاده بهینه از ظرفیت بالای این شهرستان در زمینه رسانه است.

صدای شاتر دوربین و قلم این خبرنگاران، شاهد اهمیت و نفوذ بزرگی است که در سطح جامعه وجود دارد. این موقعیت و جایگاه این دو خبرنگار ور سانه‌های آنها تعهد بیشتری برای ارائه اخبار صحیح و موثق به مخاطبان را بر عهده دارد. امیدواریم این موفقیت بزرگ در سطح شهرستان فریدونکنار، موجب شود تا با افزایش دانش و تجارب دیگر فعالان رسمی و غیر رسمی رسانه در شهر فریدونکنار، خدمات بهتری به جامعه فهیم فریدونکنار ارائه شود. / سید عباس بردبار

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی