ویژه های خبری

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر به دنبال رفع طغیان کرونا در پیک پنجم هستیم باید در مازندران قرنطینه دو هفته ای کامل شبیه حکومت نظامی اتفاق بیفتد.

به گزارش کناریها به نقل از ایسنا علی‌اصغر باقرزاده با اشاره به اینکه تمام استان های شمالی امروز با مشکلات فراوانی رو به رو هستند، اظهار کرد: در مازندران این مشکلات تنها مربوط به کرونا نیست بلکه در تمامی مباحث این استان مظلوم واقع شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه مازندران جور استان تهران را می کشد و مسئولان مازندران نتوانستند آنچنان که شایسته است حق این استان را بگیرند، گفت: متاسفانه نداشتن مدیریت یکپارچه در موضوع کرونا به ویژه در خصوص ورود و خروج در محورهای مواصلاتی، مشکلات فراوانی را ایجاد کرده و ما به این موضوع معترض هستیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه نسبت به حال و روز این روزهای مازندران کسی پاسخگو نیست و مسئولان، توپ را به زمین یکدیگر می‌اندازند، خاطرنشان کرد: به عنوان یک متخصص عفونی می گویم اگر به دنبال رفع طغیان کرونا در پیک پنجم هستیم باید در مازندران قرنطینه دو هفته ای کامل شبیه حکومت نظامی اتفاق بیفتد.

باقرزاده ادامه داد: سرانه تخت های بیمارستانی مازندران هم اکنون از سرانه کشوری برای افراد بومی کمتر است و این موضوع با اضافه شدن مسافر و گردشگر بسیار بدتر نیز می‌شود بنابراین باید به دنبال ارتقای زیرساخت های بیمارستانی آن هم در این شرایط سخت باشیم.

وی در پاسخ این سوال که بسیاری از داروهای بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها وجود ندارد و در بازار آزاد به جای 1.5 میلیون تومان قیمت واقعی، حدود 18 میلیون تومان به فروش می‌رسد، چه راه برخوردی وجود دارد، گفت: کشورمان علیرغم تمام تهدیدها و تحریم‌ها، از سوء مدیریت‌ و فساد در مسائل اقتصادی، اداری و غیره رنج می‌برد، خرید و فروش دارو در بازار آزاد، یکی از این مظاهر فساد است و امیدواریم رئیس جمهور جدید با توجه به این دو مقوله، بسیاری از مشکلات را برطرف سازد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی