ویژه های خبری

اسماعیل زاده گفت:جشنواره ای مجازی از سوی اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد که تعداد ۹ دانش آموز از شهرستان فریدونکنار بعنوان رتبه های برتر استانی انتخاب شدند.

به گزارش کناریها سید عظیم اسماعیل زاده از انتخاب 9 دانش آموز فریدونکناری در اولین جشنواره مجازی طرح یاریگران زندگی در سطح استان خبر داده و گفت: به منظور ظرفیت سازی برای توسعه کمی و کیفی برنامه ها و خدمات پیشگیرانه در مدارس کشور و با هـدف افـزایش کـارایی واثربخشی اقدامات در این زمینه، «کانون یاریگران زندگی» با همکاری تشکل های دانش آموزی از ابتدای سال تحصیلی 99 - 1398در مدارس سراسر کشور اجرا شده است.
وی با اشاره به ادامه ی فعالیت این تشکل دانش آموزی تا پایان برنامه ششم توسعه اظهار داشت: در صورت دستیابی به اهداف مورد نظر و براساس نتایج ارزیابی و میزان اثربخشی اقدامات، برای دوره پنجساله برنامه هفتم توسعه نیز با اعمال نظرات اصلاحی و تکمیلی ، کانون یاریگران زندگی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار رسانه های نوپدید، توسعه شهرها و روستاها، تغییر در سبک زندگی، تحولات جمعیتی و متغیرهای مختلف زیستی، روانی و اجتماعی را باعث افزایش میزان تاثیر گذاری آسیبهای اجتماعی دانسته و تصریح کرد:حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روانی جامعه دانش آموزی کشور، به عنوان مهم ترین سرمایه های انسانی و آینده سازان ایران اسلامی، در مقابل طیف وسیعی از آسیب های اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
اسماعیل زاده تلاش برنامه ریزی شده در جهت توانمندسازی و ارتقاء مهارت های روانی و اجتماعی دانش آموزانرا از اهداف مهم اجرای این طرح برشمرده و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح  به ارتقاء و توسعه ظرفیت های مشارکت خانه و مدرسه، اولیاء و مربیان، دانش آموزان و معلمان در راستای مصون سازی جامعه دانش آموزی استان در مقابل آسیب های اجتماعی می انجامد.
وی گفت:در همین راستا،جشنواره ای مجازی از سوی اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد که تعداد 9 دانش آموز از شهرستان فریدونکنار بعنوان رتبه های برتر استانی انتخاب شدند.
اسماعیل زاده کسب این موفقیت را به این دانش آموزان ، اولیای خانه و مدرسه و جامعه فرهنگیان شهرستان فریدونکنار تبریک گفت.
عسل موسی زاده،الهه غلامی،فاطمه زهرا فدایی،فاطمه گرجی،نرگس محمودی،کوثر رشیدی،دلارا احسانی،نازنین زهرا فاضلی،و مهنا علیزاده 9 دانش آموز برگزیده ی این جشنواره از شهرستان فریدونکنار بوده اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی