ویژه های خبری

سید عظیم اسماعیل زاده از برگزاری مسابقه ی استانی "چالش من و ویروس کرونا" به میزبانی پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان فریدونکنار خبرداد.

به گزارش کناریها، سید عظیم اسماعیل زاده از برگزاری مسابقه ی استانی "چالش من و ویروس کرونا" به میزبانی پژوهش سرای دانش آموزی  شهرستان فریدونکنار خبرداده و گفت:این مسابقه در سطح دانش اموزان ابتدایی سراسر استان مازندران برگزار شد.

وی افزود:در اولین روزهایی که با انتشار ویروس کرونا ، با تعطیلی مدارس مواجه شده بودیم،پژوهش سرای دانش آموزی مرحوم خبازی فریدونکنار با ارائه ی فراخوان "چالش من و ویروس کرونا"،مسابقه ای مجازی را در سطح استان طراحی و اجرا کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به شرکت 200 نفر از دانش آموزان سراسر استان در این مسابقه تصریح کرد:از بین شرکت کنندگان این مسابقه تعداد 10 اثر به عنوان آثار برتر این مسابقه انتخاب شدند.

اسماعیل زاده از انتخاب دو دانش آموز فریدونکناری در بین شرکت کنندگان خبر داده و اظهار داشت:دانش آموزان فریدونکناری در ایام تعطیلی مدارس در جشنواره های مختلف مجازی که در سطح استان برگزار شد،حضور فعالانه و خوبی داشته و حائز مقامهای برتر نیز شده اند.

وی ضمن تشکر از مدیر پژوهش سرای دانش آموزی فریدونکنار،از انجام طرح های متنوع علمی و پژوهشی در این مرکز علمی خبر داده و خاطرنشان کرد:پژوهش سرای دانش اموزی فریدونکنار در ایام تعطیلی مدارس بسیار فعال بوده و برنامه های مجازی متنوعی را طراحی و اجرا نموده است.

اسماعیل زاده از شهروندان فریدونکناری در خواست کرد تا برای استفاده ی بهینه از اوقات فراغت ، فرزندان خود را به شرکت در دوره های مجازی این پژوهش سرا ترغیب نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی