ویژه های خبری

سید عظیم اسماعیل زاده گفت: از ابتدای سال تحصیلی ۱400- 1399 بیش از ۲۲۰۰ محتوای آموزشی تایید شده، توسط معلمان ابتدایی شهرستان فریدونکنار تولید شده است.

به گزارش کناریها سیدعظیم اسماعیل زاده از تولید بیش از ۲۲۰۰محتوای آموزشی خبر داد و گفت: در راستای تحقق هر چه بهتر آموزش مجازی سعی ما بر این بود که در بهبود کیفیت و کمیت تولید محتوا بکوشیم و این امر با کمک معاون آموزشی،کارشناس ابتدایی و معلمان ابتدایی شهرستان تا حد زیادی محقق شده است.

وی تصریح کرد: آموزش در ابتدایی مخصوصاً دوره اول ابتدایی باید بیشتر به صورت عینی و مصور باشد که شرایط کرونا این امر را سخت کرده بود اما با تلاش معلمان زحمت کش در تهیه و تولید محتوا این امر صورت پذیرفته است.

این مقام مسئول عنوان کرد: از ابتدای سال تحصیلی1400 -1399  کارگاه‌ها و وبینارهای آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار شده است و همچنین گروه های مجازی حرفه‌ای برای اشتراک محتوا پس از تایید داوران هر پایه تشکیل شده است.

اسماعیل زاده تاکید کرد: بیش از ۷۰درصد معلمان فریدونکنار در جهت اشتراک محتوا به کار گرفته شده اند که معلمان پایه اول با تولید ۱۲۰۰محتوای آموزشی جایگاه نخست را دارند.

شایان ذکر است: از ابتدای سال تحصیلی تیم تولید محتوای شهرستان فریدونکنار به سرپرستی کارشناس آموزش ابتدایی (دکترامیر  پور احمد علی)تشکیل شده است و آثار ارسالی در گروه‌های مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی