ویژه های خبری

دو معلم فریدونکناری در نهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی انتخاب شدند.

به گزارش کناریها، سید عظیم اسماعیل زاده از اعلام نتایج مرحله ی استانی نهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی خبر داده و گفت:اسامی دو هنرآموز رایانه از شهرستان فریدونکنار در بین منتخبین استانی این جشنواره به چشم می خورد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با بیان اینکه این جشنواره موجب توسعه و تعمیق فرهنگ به کارگیری فناوری آموزشی می شود، افزود: در اینگونه جشنواره ها ،فرهنگیان فریدونکناری همواره پیشتاز بوده اند.

وی با توجه به اهمیت برگزاری این جشنواره ها در بالا بردن سطح علمی فرهنگیان، تصریح کرد: این جشنواره موجب ارتقاء کیفیت و اثربخشی آثار تولیدی در بخش محتوای آموزشی شده و برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح شهرستانها به توسعه ی این روند کمک شایان توجهی می کند.

اسماعیل زاده  با اشاره به اسامی برگزیدگان فریدونکناری این جشنواره ، اظهار کرد: فاطمه رنجبرهتکه لویی و مهدیه فتحی هنر آموزان رشته ی رایانه ، برگزیدگان استانی این جشنواره از شهرستان فریدونکنار بودند.

وی ضمن تبریک به این دو همکار برگزیده و جامعه فرهنگیان فریدونکنار،خاطرنشان کرد:تلاش می کنیم تا کارگاههای آموزشی بیشتری در راستای ترغیب همکاران برای رفتن به سمت تولید محتواهای الکترونیکی آموزشی را در سطح شهرستان برگزار نماییم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی