ویژه های خبری

یک مرد جوان چینی بعد از کشیدن دندان عقل جانش را از دست داد.

به گزارش سرویس وبگردی کناریها مرد ۲۶ ساله چینی بعد از کشیدن دندان عقل جانش را از دست داد. او که به تازگی دندان عقل خود را کشیده بود، همچنان دچار خونریزی بود و مرتبا عکس پتو‌های آغشته به خون خود را در شبکه‌های اجتماعی با دوستانش به اشتراک می‌گذاشت، اما نمی‌دانست این خونریزی عاقبت به قیمت جان او تمام می‌شود. خانواده او پزشک بیمارستان هونان را به خاطر قصور در پزشکی مقصر اصلی مرگ فرزندشان می‌دانند.

این جوان ۲۶ ساله که Liu Guofan نام دارد حدودا دو ماه پیش به بیمارستان استان هونان مراجعه کرد تا دندان عقل خود را بکشد، اما از همان ابتدا دندان او شروع به خونریزی کرد و کار به جایی رسید که Liu پنج روز بعد تصویری از دهان پر از خون خود را با دوستانش در فوروم چینی Zhihu به اشتراک گذاشت. او در پست‌های خود اظهار داشت که پنج روز است بدون توقف دچار خونریزی شده و عکس‌هایی از پتو و ملحفه‌های آغشته به خون خود را هم با اعضای فوروم به اشتراک گذاشت.

روز بعد Liu مجددا به بیمارستان مراجعه کرد تا پزشک چند بخیه دیگر را به لثه او بزند. اما خواهرش به رسانه چینی Red Star News گفته که حتی بعد از بخیه زدن هم خونریزی متوقف نشد و در تاریخ چهارم ژوئن بعد از دو هفته خونریزی این جوان در بیمارستان بستری می‌شود.

پایان غم انگیز مرد ۲۶ ساله چینی بعد از کشیدن دندان عقل

روز بعد Liu به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال داده می‌شود، اما چهار روز بعد جانش را از دست می‌دهد.

سوابق بیمارستانی نشان می‌دهند که علت مرگ Liu فتق مغزی ناشی از خونریزی داخل مغز بوده است. خواهر این جوان نگون بخت در این باره گفت: برادرم حتی با شوخی به من گفت خیلی خونریزی دارم و فکر میکنم قرار است بمیرم. وقتی مردم یادت نرود اجاره خانه ام را پرداخت کنی.

در تاریخ چهارم ژوئن حال این جوان به قدری وخیم می‌شود که سعی میکند پشت فرمان بنشیند و خود را به بیمارستان برساند، اما در نیمه‌های راه ماشین را متوقف میکند و از حال می‌رود تا اینکه پلیس او را پیدا میکند و به بیمارستان منتقل میکند.

پایان غم انگیز مرد ۲۶ ساله چینی بعد از کشیدن دندان عقل

خواهر این جوان در ادامه می‌گوید که پزشک او در جریان ادامه خونریزی بوده و به او توصیه کرده که دوباره محل دندان عقلش را بخیه بزند، اما در کل شرایط او را جدی نگرفته است. سوابق بیمارستانی نشان میدهند که آقای Liu در زمان مراجعه به بیمارستان هم تب داشته و هم تعداد گلبول‌های سفید خونش بسیار بالا بوده که این نشان دهنده وجود عفونت در خونش بوده است. تحقیقات بیشتر نشان داد که این جوان احتمالا به لوسمی حاد مغز استخوان مبتلا بوده؛ نوعی سرطان که بیماران را مستعد ابتلا به عفونت میکند و در صورتی که این افراد تحت درمان قرار نگیرند می‌تواند آن‌ها را به کام مرگ بکشاند.

پایان غم انگیز مرد ۲۶ ساله چینی بعد از کشیدن دندان عقل

خانم Liu گفته که جسد برادرش روز بعد از مرگش سوزانده و خاکستر شد و خاکسترش به منزل خانوادگی شان در استان هوبی منتقل شده است. این یعنی امکان انجام آزمایش مغز استخوان روی جسد او وجود ندارد تا هرگونه ابتلای او به سرطان تایید گردد. خواهر این جوان چینی همچنان معتقد است که مقصر مرگ او دندانپزشکش بوده چراکه در جریان خونریزی بوده، اما این مساله را جدی نگرفته و راهنمایی‌های لازم را در اختیار بیمارش قرار نداده است.

منبع: روزیاتو

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی