ویژه های خبری

مسئول نمایندگی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدونکنار از شروع عمليات نصب چراغ و تامین روشنایی در کمربندی این شهرستان به 5 کیلومتر و با اعتباری حدود دو میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش کناریها محمد رضا ابراهیمی ضمن اعلام اين خبر افزود : مهمترین کارکرد سیستم های روشنایی ایجاد دید آسان و دقیق ، امکان تشخیص وسایل نقلیه در فاصله مناسب ، تشخیص به موقع موانع ، علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در محورهاست. 
وی خاطر نشان کرد : حداقل مقدار مورد نیاز روشنایی سطح راه بستگی به نوع آن ، سرعت و حجم ترافیک شبانه راه ، وضعیت مکانهای اطراف راه و کاربری آن و همچنین میزان عبور و مرور عابرین پیاده دارد .
ابراهیمی تصريح نمود : وظیفه ذاتی این اداره ایمن سازی و نگهداری راهها بوده ، از این رو در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی تحت پوشش خود ، اقدامات گسترده ای را در قالب روشنایی در دستور کار خود قرار دارد.
مسئول نمایندگی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدونکنار ضمن اشاره به شروع عملیات احداث روشنايي در كمربندي اين شهرستان به طول 5 کیلومتر اظهار داشت : در همین راستا نیز عملیات احداث روشنایی به طول 2 کیلومتر  از مسیر فوق انجام پذیرفت.
گفتنی است در حال حاضر بیش از 450 کیلومتر از راه های ارتباطی مازندران دارای روشنایی می باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی