ویژه های خبری

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت:شهرستان فریدونکنار رتبه دوم پوشش تحصیلی در بین شهرستانهای استان مازندران را داد.

به گزارش کناریها "علی دهقان" در جلسه با مدیر آموزش و پرورش،معاون آموزشی، کارشناسان آموزش و مدیران مدارس متوسطه فریدونکنار برگزار شد، اظهار داشت: مدارس فریدونکنار ازپوشش تحصیلی بالایی برخوردار می باشند که از این حیث رتبه دوم استان را دارد.

این مقام مسئول افزود: در شرایط کرونا و زیست بوم جدید که امکان ارائه خدمات آموزشی حضوری به همه دانش‌آموزان و در همه مدارس تقریبا ممکن نیست همه موظفند فرایند یاددهی-یادگیری را به‌طور مستمر رصد کنند و ارتقا کیفیت آموزش در کلیه مدارس در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد:بر طبق مصوبه ۹۷۷، صیانت از تمامیت برنامه درسی در شرایط ویژه و در زیست بوم جدید،هیچ درسی تعطیل نیست و آموزش تمام دروس باید انجام شود، و همچنین بایدبه هدایت تحصیلی و ایجاد زمینه خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان توجه ویژه ای شود.

دهقان چالش امروزه آموزش مجازی را عدم توجه کافی دانش آموزان، ارزشیابی از دروس، آسیب های آموزش مجازی قلمداد کرد و خواستار دقت هرچه بیشتر در سنجش مجازی وتحقق عدالت آموزشی شد.

شایان ذکر است این جلسه به منظور بازدید و ارائه گزارش از کلاس درس در زمینه های کنترل حضور دانش آموزان، آموزش دروس شایستگی ها(کارگاهی) انتخاب الگوی آموزشی، نحوه نظارت بر کلاس درس، نظارت بر دفاتر نمره وشرکت در طرح و برنامه های آموزشی و پژوهشی و... به صورت مجازی(وبینار)برگزار شد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی