ویژه های خبری

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم با قدردانی از اقداماتی که مجموعه سپاه و بسیج در رزمایش کمک مومنانه انجام داده‌اند، گفت: کمک مومنانه تمرینی برای تقویت روحیه ایمان و ایثارگری است.

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ علی‌اصغر باقرزاده با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه در مازندران، اقدامات سپاه و بسیج را در این امر خیر بسیار ارزشمند دانست و اظهار کرد: رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه که از بیانات مقام معظم رهبری بوده موجب افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری اجتماعی شده است.

وی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه تمرینی برای استمرار ایثارگری است خاطرنشان کرد: این رزمایش علاوه بر اینکه موجب دست‌گیری از نیازمندان می‌شود و وظیفه نوع دوستی که در شرع مقدس به آن تاکید شده را تحقق می‌بخشد، در تقویت روحیه ایمان و ایثارگری افراد هم موثر است.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم با قدردانی از اقداماتی که مجموعه سپاه و بسیج در این رزمایش انجام داده‌اند، تصریح کرد: سپاه در رزمایش کمک مومنانه مانند همیشه خوب درخشید و درحالی که مقام معظم رهبری فقط یک توصیه به اجرای این رزمایش داشتند اما سپاه پاسداران با تلاش مثال‌زدنی پای کار آمده و در تمام مناطق با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و خیّران بسیار مطلوب عمل کردند.

باقرزاده یادآور شد: ظرفیت‌سازی و بسیج کردن منابع یکی از ویژگی‌های اصلی سپاه است که بار دیگر در رزمایش کمک مومنانه متجلی شد و امیدواریم این مسیر همچنان ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از جلوه‌های زیبای رزمایش کمک مومنانه، انسجام و وحدت بوده که افراد فارغ از هرگونه تفکر سیاسی برای هدف مشترک که آن هم کمک به نیازمندان و خیرخواهی است در کنار هم قرار گرفتند تا در زمان‌هایی که کشور و نظام به همدلی نیاز دارد از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم اظهار کرد: باتوجه به اینکه رزمایش کمک مومنانه در مازندران سه مرحله‌ای است و به لطف الهی مرحله آخر آن در شب عید فطر انجام می‌شود لازم است که نیکوکاران دیار علویان بار دیگر دریای سخاوت خود را برای نیازمندان راه بیاندازند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی