ویژه های خبری

در جلسه امروز اعضاءِ شورای شهر فریدونکنار که برای انتخاب بیست و نهمین شهردار شهر بندری و ساحلی فریدونکنار در ساختمان شورای شهر برگزار شد مهندس علی خان‌بابائی با پنج رای کامل و حداکثر آرا به عنوان شهردار فریدونکنار انتخاب شد.

مهندس علی خان‌بابائی پیش از این هم به مدت ۴ سال از شورای شهر فریدونکنار در دوره چهارم با ۷ رای کامل رای اعتماد گرفته بود، ایشان طی سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۶ سکان شهرداری فریدونکنار را بر عهده داشتند.

مهندس علی خان‌بابائی از کارشناسان بسیار توانمند،کاربلد استان مازندران در زمینه مسائل شهری است که شهرداری شهر هادی شهر، شهرداری شهر فریدونکنار و معاونت فنی و شهرسازی شهرداری بابل را در کارنامه خود دارد.

رزومه مهندس علی خان‌بابائی بیست و نهمین شهردار شهر بندری و ساحلی فریدونکنار

مشخصات فردی
نام:علی
نام‌ خانوادگی: خان‌بابائی
متولد ۱۳۴۶
تحصیلات:کارشناسی عمران
دوره کارشناسی: ترافیک دانشگاه صنعتی شریف
۲۷ سال سابقه خدمت در شهرداری
سابقه اجرائی:شهردار فریدونکنار به مدت ۴ سال، شهردار هادی‌شهر به مدت ۷ سال، معاون فنی و شهرسازی بابل به مدت ۲ سال، مدیر شهرسازی بابل به مدت ۴ سال، مدیر حقوقی شهرداری بابل به مدت ۴ سال، مهندس ناظر پروژه‌های عمرانی شهرداری بابل به مدت ۲ سال، کارشناس ترافیک سازمان ترافیک شهرداری تهران به مدت ۲ سال، عضو کمیسیون ماده صد و هفتاد و هفت شهرهای ساحلی به مدت ۱۰ سال، مهندس طراحی پارک‌ها، میدان و… سازمان همیاری استانداری مازندران به مدت ۲ سال، کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و نقشه برداری سراسر کشور به مدت ۱۵ سال/خبر:قربانعلی خبازکناری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی