ویژه های خبری

باقرزاده ضعف مسئولان فریدونکنار را موجب عقب ماندگی این شهرستان دانست.

به گزارش کناریها علی اصغر باقرزاده گفت: دلیل عقب ماندگی‌های فریدونکنار عملکرد سیاستگذاران نیست ، بلکه ضعف مسئولان شهرستان در طول این سالیان است.

باقرزاده با بیان این مطلب عنوان کرد: مدیران که با توانمندی و بدور از حواشی سیاسی می‌بایست پیگیر مطالبات بنده باشند، درگیر مشکلات دیگری شدند.

وی با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی پل ولیعصر در سالهای گذشته بیان کرد : در سفر و بازدید نوبخت معاون رئیس جمهور از این پل ، مبلغ ۸۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شد و ۲۰ میلیارد ریال نیز در بازدید دو هفته قبل معاونت وزارت راه و شهرسازی به این پل اختصاص یافت.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه برای بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار نیز قول‌های خوبی گرفتیم تصریح کرد : در کنار اقدامات مناسب برای بیمارستان امام ، کلینیک تخصصی فریدونکنار نیز با پیگیری‌های صورت گرفته آماده بکار است و تجهیزات ، دستگاهها و پزشکان برای این کلینیک آماده بکار می‌باشند

وی در آخر خطاب به مسئولان گفت: به‌دور از هرگونه مسائل سیاسی به وظیفه اجرایی و قانونی خود بپردازند و در مسائلی که حیطه اختیارشان نیست بزرگنمایی نکنند و پیگیری‌های صورت گرفته را از جانب خود ندانند.

خبر: قربانعلی خبازکناری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی