ویژه های خبری

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه فقر زیر درختان سبز مازندران بیداد می کند، گفت: مازندران باید در بودجه ریزی ملی دیده شود.

به گزارش کناریها به نقل از مهر علی اصغر باقرزاده عصر شنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر با اشاره به ادامه لوله‌گذاری ۳.۵ کیلومتری برای حل مشکل آب شرب در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار گفت: زیر درختان سبز مازندران فقر بیداد می‌کند.

وی بیان اینکه مشکل آب برای ساکنین بومی نیست و شامل مسافرین نیز می‌شود ادامه داد: زیرساخت‌های موجود جوابگوی شهروندان نیست چه برسد به مسافرین و باید در بودجه ریز، به مازندران دید ملی داشت.

نماینده مجلس مردم شریف بابلسر و فریدونکنار گفت: اعتماد مردم به مسئولان از بین رفته است و وقتی مردم پشتوانه ما نباشند به هیچ وجه مسئول نمی‌تواند موفق باشد و باید با فرهنگ سازی اعتماد از دست رفته مردم را بازگرداند.

وی مدیرت جهادی، عدالت محوری و فساد ستیزی را از شعارهای خود ذکر کرد و گفت: اگر واقعاً دغدغه عدالت داشته باشیم دیگر شهروند درجه یک و درجه دو نخواهیم داشت.

باقرزاده با اشاره به اینکه جلسه روز پنجشنبه فعالان اقتصادی با وزیر اقتصاد و دارایی بی‌ثمر بود، گفت: جلسه با وزیر اقتصاد هیچ نتیجه‌ای برای شهرستان نداشت و این را به قاطعیت می‌گویم بنده در جلساتی که عده‌ای برای گذراندن تعطیلات به شمال کشور آمده‌اند، حضور پیدا نخواهم کرد

وی عنوان کرد: سرمایه‌گذارهای بزرگ منطقه با وجود مشکلات فراوان از این نشست اطلاعی نداشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی