ویژه های خبری

امام جمعه فریدونکنار:

یکی از اتفاق های بدی که چندی است در فریدونکنار رایج شده, ویراژ موتورسواران در کمربندی فریدونکنار در روز های آخر هفته است که موجب خطرآفرینی و سلب آرامش مردم میشود که باید با همصدایی مسئولان این موضوع چاره اندیشی شود.نمایندگان مجلس برای پرهیز از فشل شدن کارها به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت در انتصابات توجه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کناریها , به نقل از بصیرنیوز

حجت الاسلام حسین تقی پور اما جمعه فریدونکنار در آخرین جلسه شورای اداری فریدونکنار با اشاره به اینکه برخی افعال در اسلام منفور شده, اظهار کرد: ناسپاسی و به نام خود زدن کارها از جمله کارهایی است که از سوی اسلام بسیار منفور شمرده شده است.

امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: یکی از اتفاق های بدی که چندی است در فریدونکنار رایج شده, ویراژ موتورسواران در کمربندی فریدونکنار در روز های آخر هفته است که موجب خطرآفرینی و سلب آرامش مردم میشود که باید با همصدایی مسئولان این موضوع چاره اندیشی شود.

وی با بیان اینکه مسئولان ادارات از نمایندگان مجلس مسائل جزیی را مطالبه نکنند همچنین خطاب به نمایندگان مجلس نیز توصیه ای داشت و گفت: نمایندگان مجلس برای پرهیز از فشل شدن کارها به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت در انتصابات توجه داشته باشند.

تقی پور با گلایه از تاخیر در اجرای پروژه های مختلف مانند مسکن ملی در فریدونکنار اظهار کرد: در حالی که سه قطعه زمین از طرف فرمانداری برای طرح ملی مسکن معرفی شده اما هنوز هیچ اقدامی از سوی راه و شهرسازی و بنیاد مسکن و مسئولان استانی انجام نمیشود.

وی افزود: متاسفانه پیچیدگی های اداری مردم را خسته کرده و هیچ رغبتی برای ازدواج و فرزندآوری ندارند چرا که برخی از این سیستم های اداری گره های زیادی را برای مردم ایجاد کرده اند.

منبع: بصیرنیوز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی