ویژه های خبری

مدیر اموزش و پرورش فریدونکنار گفت:فعالیت کارگاه جهادی «تولید ماسک» با همکاری مدیریت و دانش آموزان هنرستان کارودانش دخترانه شهیدان کارگران فریدونکنار در ایام شیوع کرونا شروع و تاکنون ادامه دارد.

به گزارش کناربها سید عظیم اسماعیل زاده از تولید و توزیع بیش از 18000 ماسک در هنرستان کارو دانش شهیدان کارگران فریدونکنار خبر داد و گفت:

فعالیت کارگاه جهادی «تولید ماسک» با همکاری مدیریت و دانش آموزان هنرستان کارودانش دخترانه شهیدان کارگران فریدونکنار در ایام شیوع کرونا شروع و تاکنون ادامه دارد.

وی افزود: این کارگاه جهادی به همت آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار ، مدیر پرتلاش و هنرجویان رشته ی طراحی و دوخت هنرستان کارو دانش دخترانه شهیدان کارگران  از اسفندماه سال گذشته و همزمان با شیوع فراگیر ویروس کرونا فعالیت خود را به تولید ماسک اختصاص داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: با توجه به نیاز شهرستان و مدارس به اقلام بهداشتی نظیر ماسک برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تصمیم بر این شد که کارگاه خیاطی و دوخت این هنرستان دخترانه در اقدامی جهادی برای کمک و مساعدت در رفع نیاز موجود شهرستان فعالیت خود را آغاز کند.

اسماعیل زاده عنوان کرد: در این کارگاه روزانه تولید بیش از 200 عدد ماسک تولید می شود که امیدواریم بتوانیم سهم خود را در کمک به حوزه سلامت ادا کنیم.

وی تصریح کرد:قبل از اقدام جهادی این هنرستان،از محل کمکهای صندوق سلامت دانش آموزی و همچنین کمکهای مالی همکاران فرهنگی بیش از 3000 عدد ماسک تولید  و در سطح مدارس توزیع و همچنین مقادیر زیادی گان و کپسول اکسیژن به بیمارستان امام فریدونکنار اهدا شد.

اسماعیل زاده با اشاره به سرانه ی سلامتی که از سوی وزارت آموزش و پرورش به مدارس دولتی اختصاص یافت خاطرنشان کرد:کلیه ی مدارس شهرستان به مواد ضدعفونی کننده مجهز شده اند و به صورت دوره ای کل فضای مدارس ضدعفونی می شود لذا  در ایام برگزاری امتحانات و ثبت نام،نگرانی خاصی متوجه دانش آموزان و اولیای محترم نمی باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی