ویژه های خبری

درجلسه ی مشترکی که بامدیران شهرستان فریدونکنار برگزار شد،سید عظیم اسماعیل زاده برنظارت برروندآموزشی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: هیچ دانش آموزی از تحصیل در وضعیت کرونایی نباید محروم باشد.

به گزارش کناریها سیدعظیم اسماعیل زاده در جلسه ی مشترکی که بامدیران مدارس فریدونکنار به صورت مجازی برگزار شدگفت:هیچ دانش آموزی از تحصیل در وضعیت کرونایی نباید محروم باشد و شناسایی و هدایت آنان برای آموزش توسط مدیر می بایست به صورت جدی صورت گیرد.

اسماعیل زاده افزود:هیچ معلمی نمی توانددانش آموزانی که درکلاس حضور نداشتند را از کلاس طردکند،زیرا ممکن است دانش آموزان راههای دیگری را برای آموزش انتخاب کرده باشند.

این مقام مسئول بااشاره پیگیری ثبت نام کتاب توسط مدیران تاکید کرد:پیگیری و ثبت نام کتاب های درسی به عهده ی مدیران مدارس می باشد و تمامی مدیران موظف به انجام آن می باشند.

مدیردستگاه تعلیم و تربیت فریدونکناراضافه کرد:با توجه به اینکه امتحانات درآستانه شروع شدن است ،از مدیران محترم انتظار می رود به نظارت و کنترل برگزاری امتحانات اهتمام ورزند زیرا امتحان امانتی بین معلم و دانش آموز است و سنجش دقیق سطح علمی مورد انتظار است.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی