ویژه های خبری

روابط عمومی گمرکات مازندران گزارش داد که میزان وصولی های این نهاد در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۴ درصد افزایش داشت.

روابط عمومی گمرکات مازندران گزارش داد که میزان وصولی های این نهاد در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۴ درصد افزایش داشت.

به گزارش کناریها به نقل از ایرنا روز دوشنبه از روابط عمومی گمرکات مازندران، جمع کل وصولی و واریز به خزانه از سوی گمرکات مازندران در ۹ ماهه امسال ۱۳ هزار و ۶۶۸ میلیارد و ۷۸۷میلیون ریال است.

بر اساس این گزارش، میزان حقوق ورودی وصولی کالاها در ۹ ماهه امسال به میزان هفت هزار و ۳۴۳ میلیارد و ۴۵۳ میلیون ریال بود که از افزایش ۱۱۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بود.

همچنین میزان مالیات بر ارزش افزوده وصولی گمرکات مازندران از محل کالاهای وارداتی در ۹ ماهه امسال به میزان ۴ چهار هزار و ۶۴۴ میلیارد و یک میلیون ریال بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت درصد افزایش نشان می دهد.

مازندران سه بندر شامل بنادر امیرآباد بهشهر، منطقه ویژه اقتصادی نوشهر و فریدونکنار است.

منطقه وِیژه اقتصادی بندر نوشهر با بیش از ۸۰ سال به گستره ۸۸ هکتار و دارا بودن ۱۱ پست اسکله تجاری و خدماتی و تجهیزات مدرن بندری و دریایی از ظرفیت مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا ها و پذیرش کشتی های تجاری با ظرفیت بالغ بر ۶ هزار و ۵۰۰ تُن برخوردار است. خبر :سید عباس بردبار

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی