ویژه های خبری

امام جمعه فریدونکنار مطرح کرد:

طی یک سال اخیر تعدادی از وعده‌های استاندار مازندران در فریدونکنار محقق شده که موجب سرافرازی و امید در مردم خطه مبارک است.طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری یکی از نیارهای اصلی شهرستان ما بوده چراکه سفره‌های زیرزمینی و دریا آلوده شده بود و وضعیت آب شرب این شهرستان بسیار نامناسب است که امیدواریم با راه‌اندازی این پروژه مشکلات موجود برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری کناریها , به نقل از بصیرنیوز

گره کور مسکن ملی در فریدونکنار باز شود

حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور امام جمعه فریدونکنار در مراسم کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب شهرستان عنوان کرد: طی یک سال اخیر تعدادی از وعده‌های استاندار مازندران در فریدونکنار محقق شده که موجب سرافرازی و امید در مردم خطه مبارک است.

وی خاطرنشان کرد: طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری یکی از نیارهای اصلی شهرستان ما بوده چراکه سفره‌های زیرزمینی و دریا آلوده شده بود و وضعیت آب شرب این شهرستان بسیار نامناسب است که امیدواریم با راه‌اندازی این پروژه مشکلات موجود برطرف شود.

امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: دستور ترک تشریفات پل کمربندی فریدونکنار و تعیین تکلیف نهایی مسئله خزرشهر از سوی معاونین استاندار مازندران انجام شد که جای قدردانی دارد.

آقای استاندار؛ منطقه حسن‌آباد را شناسنامه‌دار کنید

تقی پور خطاب به استاندار، نماینده مجلس و دیگر مسئولان تاکید کرد که جوانان نیاز به مسکن و فرزندآوری دارند، یادآورشد: درحالی که نیاز به مسکن و فرزندآوری امری ضروری است و طرح مسکن ملی می‌تواند یک امر تشویقی برای نیاز جوانان باشد و درحالی که سه زمین برای این طرح در فریدونکنار معرفی شده اما هنوز اتفاقی صورت نگرفته که لازم است گره‌های کور این موضوع باز شود.

وی اظهارکرد: متناسب با شرایط جغرافیایی فریدونکنار باید در زمینه دریا پایه و آب‌بندان این شهرستان توجه جدی صورت گیرد تا هم در زمینه گردشگری و هم اشتغالزایی بتوان اقدامات موثری انجام داد.

امام جمعه فریدونکنار یادآورشد: منطقه حسن‌آباد همچنان بی‌شناسنامه است که لازم است اقای استاندار برای آن تدبیری بیاندیشند و نیز بندر فریدونکنار می‌تواند با نگاه حمایتی مسئولان محل رشد اشتعال باشد.

منبع : بصیرنیوز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی