ویژه های خبری

هر کدام از این شخصیت‌ها که جایگاهش بیشترین شباهت به شما را دارد مشخص کنید و سپس پاسخ انتخابتان را بخوانید.

به گزارش سرویس وبگردی کناریها تست روانشناسی زیر توسط پیپ ویلسون طراحی شده است که یکی از سرشناس‌ترین روانشناسان بریتانیا به شمار می‌آید. ویلسون این تست را در اصل برای دانش آموزان مقطع ابتدایی طراحی کرده بود تا عملکرد خود در سه سال اول تحصیلی را ارزیابی کنند، اما بعد‌ها مشخص شد که این تست برای افراد بالغ نیز کارآیی دارد. این تست به شما کمک می‌کند که شخصیت واقعی و شرایط روانی مطلوب خود را تشخیص داده و حتی جایگاه اجتماعی تان را نیز تا مقدار زیادی مشخص کنید.

کدام یک از آدمک‌های تصویر شباهت بیشتری به شما دارد؟

هر آدمک در این تصویر در شرایط متفاوتی قرار داشته و جایگاه او نیز در روی درخت با بقیه فرق دارد. ابتدا باید هر کدام از این شخصیت‌ها که جایگاهش بیشترین شباهت به شما را دارد مشخص کرده و سپس ادامه‌ی مطلب را برای مشخص‌شدن پاسخ انتخابتان بخوانید.

پاسخ‌های تست:

اگر یکی از آدمک‌های ۱،۳،۶ یا ۷ را انتخاب کنید شما شخصیت مصمم و با اراده‌ای دارید و از موانع و سختی‌ها هیچ هراسی نخواهید داشت.

اگر فکر می‌کنید آدمک‌های شماره‌ی ۲،۱۱،۱۲،۱۸ و ۱۹ شباهت بیشتری به شما دارند پس شما شخصیت مهربان و دوست داشتنی هستید که هرگاه دوستان و اطرافیانتان به کمک شما نیاز داشته باشند در کنار آن‌ها خواهید بود.

انتخاب آدمک شماره‌ی ۴ به این معنی است که شما انسان ثابت قدمی هستید که برای رسیدن به موفقیت عجله‌ای نداشته و خود را با هر خطری روبرو نمی‌کنید. در واقع شما به سمت موفقیت حرکت می‌کنید، اما به آرامی و از راه‌های بی خطر و مطمئن.

اگر آدمک شماره‌ی ۵ را انتخاب کنید بدین معنا خواهد بود که شما مضطرب بوده و احساس ضعف می‌کنید و انرژی و میل کمی به زندگی دارید.

اگر آدمک شماره‌ی ۹ انتخاب شما باشد پس باید بگوییم که شما انسان شادی بوده و همیشه دوست دارید از زندگی لذت ببرید.

انتخاب شماره‌های ۱۳ و ۲۱ بدین معنا خواهد بود که شما صرفاً به خودتان وابسته هستید. علاوه بر این شما اغلب نگران بوده و معمولاً از تماس با دیگران و برقراری ارتباط خودداری می‌کنید.

اگر شماره‌ی ۸ را انتخاب کرده اید باید بگوییم که شما انسان خیالبافی هستید و دوست دارید به جای حضور در دنیای واقعی کنونی در دنیای دیگری سیر کنید.

انتخاب آدمک‌های شماره‌ی ۱۰ و ۱۵ نشان می‌دهد که شما به خوبی با شرایط کنار می‌آیید و از زندگی که دارید راضی هستید.

اگر شماره‌ی ۱۴ را انتخاب کرده اید باید بدانید که احتمالاً شما از لحاظ عاطفی سرخورده و به کلی خسته هستید. احتمال این که دچار تنش و چالش عاطفی و درونی باشید بسیار زیاد است.

در صورتی که شماره‌ی ۲۰ را انتخاب کرده باشید باید بگوییم که اعتمادبه‌نفس و تا حدودی خودخواهی در شما نمود پیدا می‌کند. شما انسانی هستید که برای ریاست و رهبری زاده شده اید و می‌خواهید تنها کسی باشید که دیگران به او گوش می‌دهند.

در نهایت اگر انتخاب شما شماره‌ی ۱۶ باشد باید بدانید که از حمایت کردن و پشتیبانی از شخصی خاص خسته شده‌اید و اگر خود را به آدمک شماره‌ی ۱۷ می‌بینید باید بدانید که یک‌نفر شما را بسیار دوست داشته و او شما را به شدت لوس کرده است.

منبع: روزیاتو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی