ویژه های خبری

در حال که 19 سال از چشم‌انتظاری فریدونکناری‌ها برای تکمیل کمربندی این شهرستان می‌گذرد، فرماندار ضمن ابراز نارضایتی از روند اجرای پروژه، گفت: دارد به مردم ظلم می‌شود که لازم است در سرعت انجام کار تسریع صورت گیرد.

به گزارش کناریها به نقل از فارس، از زمانی‌که یک پروژه کلنگ‌زنی می‌شود تا زمانی‌که به بهره‌برداری می‌رسد مطمئنا این مردم هستند که چشم‌انتظار هستند و در این زمینه برخی پروژه روند افتتاح و بهره‌برداری آن طولانی شده که موجب گلایه‌هایی می‌شود.

پروژه کمربندی فریدونکنار اکنون چندین سال است که بر زمین مانده و اکنون ۱۹ سال از شروع آن می‌گذرد اما هنوز تکمیل نشده است.

درحالی عمر کمربندی فریدونکنار نزدیک به دو دهه می‌رسد که هنوز طلسم آن شکسته نشده و مردم چشم‌انتظار افتتاح و بهره‌برداری کامل آن هستند.

۱۹ سال از چشم‌انتظاری فریدونکناری‌ها برای تکمیل کمربندی این شهرستان می‌گذرد، ضرورت اجرای مرحله نهایی این پروژه برای استفاده کامل مردم از کمربندی و رفع مشکلات و خطرات جانی و مالی کنونی احساس می‌شود.

محمدمهدی نصیری‌کناری فرماندار فریدونکنار در این‌باره اظهار کرد: تکمیل کمربندی فریدونکنار باتوجه به بحث میدان پل شمالی و جنوبی و تغییراتی انجام شده طی سالیان سال قصه‌های زیادی داشته است.

وی افزود: تغییرات در رمپ به‌صورت کامل انجام شده و دو سوم کار در قسمت شرقی این کمربندی انجام شده و بقیه نیز در حال انجام است که باید پروسه آن طی شود.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه سرعت پروژه بسیار پایین است، تصریح کرد: از دلایلی که موجب زمان‌بر شدن سرعت این پروژه شده این بوده که در مازندران فصل پربارش زیاد داریم  و این موضوع سبب کند شدن روند پروژه شدند چرا که لایه لایه اجرای پروژه باید خشک باشد تا دچار نواقص فنی مهندسی نشود.

این مسؤول ادامه داد: موضوع دیگر بحث کرونا بود که تعطیلی پروژه‌های عمرانی را رقم زده و  ابتدای امسال با افزایش دو سه برابری قیمت‌ها مواجه شدیم که همه این مسائل دست به دست هم داد تا روند اجرای این پروژه به کندی پیش رود.

نصیری‌کناری با اشاره به اینکه مسؤولیت این پروژه با راه و شهرسازی است، اظهار کرد: در آخرین پیگیری‌ها اعلام شده  تا پایان شهریور ماه این پروژه به اتمام می‌رسد که با توجه به این شرایط بعید می‌بینم.

وی با اعلام اینکه رضایتی از انجام کار ندارم، گفت: دارد به مردم ظلم می‌شود که لازم است در سرعت انجام کار تسریع صورت گیرد.

محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت این پروژه اظهار کرد: این پروژه در هفته دولت امسال تکمیل خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی