ویژه های خبری

میلاد به تیم ملی کشتی دعوت شد

فریدونکنار مهد پرورش کشتی ایران است و روزی که عباس حاجی کناری بر بلندای قهرمانی جهان ایستاد همگان دریافتند این خاک زرخیز چه اعجوبه هایی دارد

فریدونکنار مهد پرورش کشتی ایران است و روزی که عباس حاجی کناری بر بلندای قهرمانی جهان ایستاد همگان دریافتند این خاک زرخیز چه اعجوبه هایی دارد و سال ها گذشت و حالا یک ملی پوش دیگر معرفی شد و آن هم میلاد والی زاده جوان،جسور و با انگیزه که میتواند آوردگاه های جهانی را به زیر کشد.

همگان بر این باورند که باید از قهرمانان ملی خودمان حمایت کنیم اما نگارنده در کنار حمایت دو کلیدواژه دیگر را هم مهم میداند و آن هم هدایت و حفاظت هست که درباره عباس حاجی کناری این دو مورد صدق میکند چراکه او در مقطع کوتاهی حمایت شد اما هدایت و حفاظت خیر! و همین امر باعث شد از دوران اوجش زود فاصله بگیرد.

حالا باید بدانیم که یک ورزشکار به حمایت نیاز دارد تا ذهنش آسوده و فراغ بال از زندگی روزمره باشد و تمرکز کاملش روی تمرین کردن و تلاش برای کسب مدال معطوف گردد و در کنار آن باید از طریق مربیان کاربلد هدایت شود و در نهایت مصنویت و حفاظت از هر گزندی چه غرور و چه افراد سودجو را باید مدنظر قرار داد.

میلاد والی زاده میتواند تبدیل به یک اسطوره دیگر شود و آن روز دیر نیست پس باید همگان بخواهیم تا او فعل خواستن را صرف کند آن هم با حمایت،هدایت و حفاظت که نقش مردم و مسئولیت حمایت،نقش مربیان هدایت و نقش خانواده حفاظت از اوست.

یادداشت : سید عباس بردبار

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی